TEMSİLCİLİKLER

Hitachi Metals

Yüz yılı aşan geçmişi ile dünyanın en büyük 2. ekonomisi olan Japonya’da faaliyet gösteren HITACHI Metals, dünyanın en büyük ve lider kalıp çeliği üreticileri arasında yer almaktadır.

Korkmaz Çelik’in Türkiye temsilciliğini üstlendiği HITACHI Metals, şirket olarak, gelişmiş özel malzemeleri ve teknolojileri yaratan bir firma olarak bilinmektedir. Kalıp çeliği teknolojilerinde her zaman bir adım önde olan HITACHI Metals sürekli ve geliştirmeye dayanan Ar&Ge faaliyetleri ile bu misyonunu devam ettirmektedir.

Dünyadaki en geniş takım çeliği yelpazesine sahip olan HITACHI Metals, günmüz ihtiyaçlarına göre ve uygulama bazında en iyi performansı sağlayacak malzemeleri tedarik etmektedir. Sıcak iş, soğuk iş, plastik kalıp çelikleri, yüksek hız çelikleri ve toz metalurjik çelikleri olan HITACHI Metals her zaman bir numara olmayı hedeflemiştir.

HITACHI Metals iş faaliyetlerini dokuz ana grup üzerinden devam ettirmektedir. Bu faaliyet alanları şunlardır:

  • Yüksek kaliteli özel çelikler
  • Hadde merdaneleri ve kesme takımları
  • Kesme takımları
  • Yumuşak manyetik malzemeler
  • Mıknatıslar
  • Otomotiv endüstrisi için döküm ürünleri
  • Bilişim sistemleri parçaları
  • Yapı sektörü için bağlantı ürünleri
  • Boru imalatı için yüksek kaliteli çelik ürünler

HITACHI Metals ve ürünleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki linkleri tıklayınız.

http://www.hitachi-metals.co.jp/e/index.html
http://www.hitachi-metals-europe.com

SSAB

Yüksek mukavemetli çelik pazarının global lideri olan SSAB, Korkmaz Çelik’in Türkiye temsilciliğini yapığı firmalardan bir tanesidir. SSAB’nin ürün yelpazesinde yer alan ön-sertleştirilmiş takım çelikleri TOOLOX 33 ve TOOLOX 44’ün Türkiye’deki tek temsilcisi Korkmaz Çelik’tir. SSAB, müşterileri ile yakın bir işbirliği içerisinde geliştirdiği ürünlerle, güçlü ve sürdürülebilir bir dünyaya ulaşmayı hedeflemektedir.

Üretimin tamamını İsveç’te yapan SSAB, dünyanın 45 ülkesinde 9200 kişi istihdam etmektedir.

SSAB Oxelösund tarafından üretilen ön-sertleştirilmiş takım çelikleri olan TOOLOX 33 ve TOOLOX 44 geniş bir uygulama alanlarına sahip malzemelerdir. Kalıp üretim süresini kısaltan bu malzemeler aynı zaman kalıp servis ömrünü artırmaktadır.

SSAB hakkında daha deyalı bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki linkleri tıklayınız.

http://www.ssab.com/en/
http://www.toolox.com/

Robert ZAPP-CRUCIBLE

Konvansiyonel malzemeleri de tedarik eden firmamız, yüksek kalite malzemeler ile çağı yakalayabileceğimizi düşünerek en önemli Toz Metalürjik takım çeliklerini ve yüksek hız çeliklerini üreten Curicible ürünlerini kalıp performanslarını artırmak amacıyla tedarik etmektedir. Crucible malzemeleri Avrupa distribütörü Robert ZAPP firmasından ithal edilmektedir.

https://www.zapp.com/