Değer Katar
+90 (216) 499 0 999
info@korkmazcelik.com

Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Daima Yeniliğin Peşinde

Korkmaz Çelik’in iş felsefesi, ‘Önce insana yatırım’dır. Yatırım yaptığımız insanlara yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle tecrübe kazandırmak ve sahaya gittiklerinde müşterilerimize kazanç sağlayacak çözümler sunmalarını sağlamaktır.
Kalıplık Çelik tedarikçisi olarak devamlı yeni teknolojileri takip etmekteyiz. Üretim rakamlarının büyüdüğü ve yüksek mukavemetli iş parçalarının kullanıldığı günümüzde kalıplardan beklentiler de artmaktadır. Yıllardır kullanılmakta olan kalıp çelikleri yetersiz kalmaktadır. Çelik üreticileri de pazardan gelen bu talep doğrultusunda devamlı yeni kalıplık çelikler geliştirmekte. Korkmaz Çelik olarak kuruluşumuzdan bugüne daima Türkiye‘de satılan birçok kalıplık çeliğin ilk tedarikçisi olduk. Bundan sonra da Korkmaz Çelik, devamlı yenilik peşinde koşarak, rekabetin çok yüksek olduğu pazarda müşterisinin parça başı maliyetini düşürecek kalıp çelikleri tedarik etmeye devam edecektir.
Isıl işlem tesislerimiz, ticari bir ısıl işlem tesisi yüksek tonaj yapmaya çalışmak yerine, her kalıba çalışma yerine göre butik bir ısıl işlem yapan, yeni teknolojileri takip eden, uygulayan bir tesis olmaya devam edecektir.
LEVENT GANİYUSUFOĞLU
YÖNETİM KURULU BAŞKANI